Problemy mieszkańców Warszawy – gdzie przechowywać rzeczy, gdy nie masz piwnicy?

Ograniczona powierzchnia mieszkalna to problem, z jakim każdego dnia borykać się musi niejeden mieszkaniec Warszawy. Tymczasem rzeczy, z których korzysta się na co dzień lub rzadziej nie ubywa, a wręcz przeciwnie – jest ich coraz więcej. Czy części z nich trzeba wyrzucić?

Magazyn samoobsługowy – wygodnie i praktycznie

Nie wszyscy mieszkańcy stolicy mają do swojej dyspozycji dodatkową przestrzeń, jaką jest lokatorska komórka. Warszawa to doskonały przykład miasta, gdzie bark własnej piwnicy doskwiera wielu osobom. Nie musi to jednak oznaczać konieczności pozbywania się rozmaitych rzeczy. Świetnym rozwiązaniem w takiej sytuacji może się okazać magazyn samoobsługowy. Koszt jego wynajęcia nie jest wysoki, a korzyści z tego płynące są naprawdę duże.

Dlaczego warto wynająć magazyn samoobsługowy w Warszawie?

Magazyny samoobsługowe zwane również mini przechowalniami znajdują się w większych obiektach znakomicie przystosowanych do wynajmu. Jest to usługa adresowana zarówno do klientów prywatnych, jak i komercyjnych. Warto zdecydować się na nią z kilku ważnych powodów. Przede wszystkim dzięki temu brak komórki lokatorskiej przestaje być kłopotem. Pamiątki rodzinne, książki, sprzęt sportowy i turystyczny etc. można bowiem przechowywać w magazynie. Jego wielkość da się bez problemu dopasować do konkretnych potrzeb, niemniej na indywidualny użytek najczęściej w zupełności wystarczają najmniejsze magazyny o powierzchni 1-2 m kw.

Jak  wynająć magazyn samoobsługowy w Warszawie?

Procedury związane z wynajęciem magazynu samoobsługowego są bardzo proste. W pierwszej kolejności należy poszukać odpowiedniej firmy wynajmującej mini przechowalnie. Trzeba też zastanowić się, co będzie trzymane w boksie. Zwykle nie ma obowiązku wcześniejszego rezerwowania magazynu, ale wypada wziąć poprawkę na minimalny okres najmu. W Kangu Self Storage wynosi on 14 dni. Formalności można załatwić osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Podpisanie umowy jest równoznaczne z akceptacją warunków najmu.