A może łazienka w stylu modern-classic?

Styl modern-classic w architekturze to jednoczesne połączenie tradycji z nowoczesnością. Ze względu na elegancki wygląd i komfort użytkowania zyskuje na coraz większej popularności. Dominującymi kolorami są odcienie pastelowe, biel oraz szarość. Delikatne barwy wpływają pozytywnie na nastrój i pozwalają się zrelaksować. Idealnie komponują się z zielenią, co jest szczególnie istotne dla miłośników kwiatów.

Łazienka najczęściej ze względu na niewielkie wymiary jest dość trudna w aranżacji. Zwykle staramy się wybrać materiały oraz dodatki, które optycznie ją powiększą. Decydując się na styl modern-classic w łazience, postawmy na minimalizm. W dużej łazience genialnie sprawdzi się wanna wolnostojąca, która jest charakterystyczna dla stylu klasycznego. Świetnym rozwiązaniem są płytki imitujące drewno, które sprawdzą się w kabinie prysznicowej. Umywalka nablatowa idealnie wpasuje się w nowoczesne dodatki.

Wbrew pozorom, urządzenie mieszkania w takim stylu nie jest bardzo skomplikowane. Sklepy meblowe dysponują gotowymi aranżacjami pomieszczeń, na podstawie których możemy się bez problemu wzorować wybierając meble oraz dodatki. Również w Internecie znajdziemy mnóstwo inspiracji przeglądając zrealizowane projekty mieszkania w stylu modern-classic.

1 thoughts on “A może łazienka w stylu modern-classic?

  1. Od jakiegoś czasu interesuje mnie ten styl w łazience, ten artykuł jedynie mnie przekonał.

Comments are closed.