Minimalistyczny wystrój w pokoju pod wynajem

Wielu studentów, ale także ludzi w późniejszym wieku, kiedy nie stać na własne cztery kąty, decyduje się na wynajem kawalerki, a nawet po prostu jednego pokoju. Jak zrobić, żeby było przytulnie, ale też przejrzyście?

Na samym początku, jeśli oczywiście masz możliwość, pousuwaj to, co niepotrzebne. Zbędne pozostałości po wcześniejszych lokatorach. Jak możesz, odśwież nieco taki pokój. Wszelkie półki, meble urządź w minimalistyczny sposób. Jak najmniej zbędnych rzeczy, tylko to, co jest ci potrzebne.

Minimalizm jest dobry, choć oczywiście nie można z nim przesadzić, bo automatycznie pokój stanie się zbyt pusty i depresyjny. Oczywiście wszystko zależy od punktu widzenia. Przedmioty dobrze jest ustawiać kategoriami, książki z książkami, kosmetyki z kosmetykami itd. Pamiętaj, nawet wynajmowane cztery kąty mogą być przyjemne.

Być może interesują cię ceny takiego pokoju w dużym mieście? Wszystko zależy od metrażu i standardu. Jeśli się postarasz, nie zależy ci na wielkim pokoju, możesz znaleźć takie lokum nawet za około 750 zł miesięcznie już ze wszystkimi opłatami.