Coraz częściej decydujemy się na szybki remont, może to być drobna zmiana albo kapitalny remont. Wszystko zależy od nas i naszego budżetu. Warto o jednak pamiętać, że najtańszym sposobem na odświeżenie naszego domu jest malowanie i wstawienie modnego mebla. Co prawda zmienia się modą na ko skrętne palety barw jednak warto się czasem zdecydować na jakiś mało spotykany odcień.

Przykładem może być wykorzystanie turkusowej farby, która nada ścianie aksamitnego blasku i dobranie kanarkowo żółtych datków, które dodadzą nam jasności w pomieszczeniu. Może to być również nowy mebel czyli żółty fotel. Taki chwyt możemy zastosować w naszym domu na przykład w salonie. W końcu malowanie ścian na ciemny kolor wcale nie musi być złym wyborem. Wystarczy jedynie odpowiednio zaaranżować i umeblować nasze mieszkanie.

Jeżeli jednak boimy się postawić na ciemne kolory ścian w naszym domu, to możemy postawić na mały eksperyment i pomalować w ten sposób jedna ścianę albo postawić na paski i użyć ciemnego koloru dla kontrastu. Być może właśnie w ten sposób przekonany się do tak odważnych zmian w naszym najbliższym otoczeniu.

1 thoughts on “Odważne kolory w Twoim domu

  1. Jestem za, istnieje wiele kombinacji kolorów, które doskonale do siebie pasują. Biały i szary dom jest nudny.

Comments are closed.